Sportowy Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu Miejskim Nr 110

opublikowane: 3 lis 2013, 01:57 przez Repo Przedszkole   [ zaktualizowane 10 lis 2013, 10:25 ]
    W Przedszkolu Miejskim Nr 110 w Łodzi, a dokładnie w naszym ogrodzie odbyła się Spartakiada Sportowa. Wszystkie dzieci dostały pamiątkowe medale, wspólnie recytowaliśmy wiersz Abecadło a potem zostało tylko kilka minut na zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wręczyliśmy naszym gościom z Poddębic pamiątkowe zakładki z logo naszych przedszkoli, słodkie paczki oraz na ręce pani dyrektor przekazaliśmy prezent - antyramę z wizerunkiem Manufaktury, logo naszych przedszkoli... wszystko wykonane techniką cyfrową z wykorzystaniem zdjęć naszych przedszkolaków. Przedszkolaki z Poddębic wyjechały od nas o 15.00.
Pozdrawiam. Ewa Nagel

Goście z Poddębic w PM Nr 110