Aktualności‎ > ‎

Rok 2013 rokiem Juliana Tuwima – 20 września pobijemy rekord

opublikowane: 1 wrz 2013, 17:57 przez Małgorzata Wągrowska   [ zaktualizowane 1 wrz 2013, 18:09 ]
    W trakcie imprezy „II Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka” tuż po wypuszczeniu balonów i odśpiewaniu „Hymnu Przedszkolaka", wspólnie wszystkie dzieci będą recytować wiersz „Abecadło”. Chcemy w ten sposób uczcić obchody „Rok 2013 rokiem Juliana Tuwima” i pobić rekord w zbiorowej recytacji wiersza przez dwa tysiące dzieci jednocześnie. Zwracamy się z prośbą do dyrektorów i nauczycieli przedszkoli uczestniczących w II Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka
o przygotowanie dzieci do tego wydarzenia.

    Informujemy, że w zakładce „Do Pobrania” znajdziecie „Regulamin Imprezy” wraz z programem, tekst wiersza „Abecadło”, Hymn Przedszkolaka oraz wzór identyfikatora, który każde dziecko powinno mieć podczas imprezy. Przypominamy, że wizerunki osób przebywających na imprezie mogą zostać utrwalone przez organizatorów na materiałach filmowych
i fotograficznych. W związku z tym informujemy dyrektorów i nauczycieli, że ponoszą odpowiedzialność za uzyskanie od rodziców lub prawnych opiekunów pisemnej zgody na wykorzystanie wizerunku dzieci uczestniczących w obchodach, które odbędą się na Rynku Manufaktury.
Comments