Pierwsze wspomnienia z jubileuszowych obchdów V Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w Łodzi

opublikowane: 22 wrz 2016, 07:21 przez Małgorzata Wągrowska   [ zaktualizowane 22 wrz 2016, 07:57 ]

Pierwsze fotomigawki z obchdów jubileuszu

Jubileuszowe świętowanie 20 września 2016 roku już za nami. Dopisała pogoda, dobre humory, przybyli zaproszeni goście a na placu Dąbrowskiego w otoczeniu kolorowych baniek, zabawiali wszystkich Miś Puchatek, uśmiechnięci szczudlarze oraz Kasia i Sylwia które zagrzewały do tańca. Tradycyjnie w południe poszybowały do nieba słoneczne balony z marzeniami dzieci. W Teatrze Wielkim w Łodzi czekała na przybyłe przedszkolaki prawdziwa uczta, bo nie tylko oglądali piękne przedstawienie "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" ale w przerwie zajadali się słodkim tortem w postaci lukrowanych babeczek. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że każdego roku udaje się perfekcyjnie zorganizować obchody Dnia Przedszkolaka, bo przecież uśmiechy i radosny gwar dzieci jest dla nas najlepszą nagrodą.