Pierwsze migawki z obchodów IV Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka

opublikowane: 21 wrz 2015, 23:22 przez Repo Przedszkole   [ zaktualizowane 15 paź 2015, 06:53 przez Małgorzata Wągrowska ]
Oj działo się, działo... po pierwsze było ciepło i słonecznie, po drugie było wiele atrakcji, a po trzecie mogliśmy zobaczyć wspaniałe prezentacje małych artystów na scenie przedszkolaka. Wspólnie z łódzkimi dziećmi bawiły się przedszkolaki z Włocławka, Wielunia, Krośniewic, Płocka, Wieruszowa. Propagowaliśmy ruch i aktywność fizyczną, a wiele atrakcji zapewnili trenerzy i instruktorzy z MOSiR, Łódzkiego Klub Futbolu, Akademii Power Kids, Klubu Sportowego Sztuk Walki, SMS - piłka nożna, Budowlani Łódź, Łódzki Klub Sportowy „Gwardia”, Łódzki Klub Ju – Jitsu, Klub, Fight Club Łódź, Klub Sportowy Czarne Stopy. Jak co roku wspierali nas łódzcy policjanci, strażacy, funkcjonariusze straży miejskiej, były stoiska edukacyjne, figlobus MPK i dogoterapia. Tańczyliśmy zumbę, hip-hop oraz uczyliśmy się udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. W samo południe tradycyjnie poszybowały do nieba kolorowe balony z marzeniami dzieci, a razem z zaproszonymi gośćmi i rodzicami odśpiewaliśmy Hymn Przedszkolaka. Fotorelację jak Miasto Łódź wraz z rodzicami bawiło się z przedszkolakami będzie można obejrzeć już niebawem w zakładce Galeria - Rok 2015. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.
 Fot. Iwona Kawa

IV Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka