Aktualności‎ > ‎

Konkurs - prezentacja multimedialna "Nasze Przedszkole" rozstrzygnięty

opublikowane: 4 cze 2012, 04:55 przez Małgorzata Wągrowska   [ zaktualizowane 8 sty 2013, 13:50 przez Repo Przedszkole ]
    W imieniu Organizatorów "I Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka" pragniemy podziękować wszystkim autorom prezentacji multimedialnych zgłoszonych do konkursu "Nasze Przedszkole" za zaangażowanie i wkład pracy w przygotowanie pokazów. Na konkurs wpłynęły 62 prezentacje przedstawiające wizerunek, osiągnięcia i profile działalności łódzkich placówek przedszkolnych. Komisja podczas dwudniowych prezentacji i obrad miała twardy orzech do zgryzienia, bo wybór był niezwykle trudny. Mimo, że pod  koniec obrad atmosfera dyskusji wśród członków Komisji była tropikalna, udało się wyłonić zwycięzców:
Miejsce I: Przedszkole Miejskie Nr 208 w Łodzi
Miejsce II: Przedszkole Miejskie Nr 125 w Łodzi
Miejsce III: Przedszkole Miejskie Nr 170 w Łodzi
Wyróżnienia: Przedszkole Miejskie Nr 86 w Łodzi i Przedszkole Miejskie Nr 10  w Łodzi
W zakładce Konkursy - Prezentacja multimedialna możecie przeczytać Protokół z Obrad Komisji Konkursowej.
Niebawem także będzie można obejrzeć zwycięskie prezentacje multimedialne. Fragmenty zgłoszonych do konkursu prezentacji zostaną wykorzystane w pokazie multimedialnym promującym osiągnięcia edukacji przedszkolnej w Łodzi w trakcie obchodów "I Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka" w dniu 20 września 2012 roku, w Pałacu Izraela Poznańskiego.
O odbiorze nagród dla zwycięzców i dyplomów za uczestnictwo w konkursie poinformujemy w terminie późniejszym więc zapraszamy do odwiedzania naszej strony.


Nagrodzone prezentacje:

Miejsce I: Przedszkole Miejskie Nr 208 w Łodzi


Miejsce II: Przedszkole Miejskie Nr 125 w Łodzi

Miejsce III: Przedszkole Miejskie Nr 170 w Łodzi
Wyróżnienia:

Przedszkole Miejskie Nr 86 w ŁodziPobierz prezentację z dźwiękiem (archiwum zip)

Przedszkole Miejskie Nr 10  w Łodzi

Pobierz prezentację z dźwiękiem (archiwum zip)
Comments