Jubileuszowe przygotowania trwają...

opublikowane: 16 lut 2016, 05:47 przez Małgorzata Wągrowska   [ zaktualizowane 16 lut 2016, 07:51 ]
Czas płynie i aż trudno uwierzyć, że w tym roku będziemy świętować piąty, jubileuszowy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wprawdzie początki sięgają roku 2010, ale przez dwa pierwsze lata obchody miały charakter regionalny. Warto też przypomnieć, że w dniu 13 września 2013 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej podjął przez aklamację uchwałę w sprawie ustanowienia dnia 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Łódzka Grupa Organizacyjna już od października ubiegłego roku planuje obchody V Jubileuszowego Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Pod bystrym okiem i opieką szefowej, pani inspektor Iwony Oszczepalskiej spotykamy się, spieramy i wspieramy, tworzymy, szukamy rozwiązań, zachęcamy partnerów i sponsorów do współpracy, a wszystko po to aby 20 września 2016 roku był kolejnym świętem przedszkolaków, miasta Łodzi i edukacji przedszkolnej. W tym roku będziemy się bawić... no właśnie, resztę planów i kto będzie z mami świętował zdradzimy w kolejnych wpisach w Aktualnościach. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, do współpracy i do udziału w konkursie fotograficznym dla łódzkich przedszkoli. Szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie w zakładce "Konkursy - Rok 2016"

Przygotowania 2016