Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu przy Zaciszu...

opublikowane: 3 lis 2013, 01:08 przez Repo Przedszkole   [ zaktualizowane 10 lis 2013, 10:25 ]
    Przedszkole Miejskie Nr 52 w Łodzi gościło dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Sochaczewie. Wspólnie bawiliśmy się z Panią Urszulą Pakułą na Rynku Manufaktury. Przedszkolaki z Sochaczewa zaskoczyły wszystkich swoim pokazem scenicznym. Dyrektor Barbara Maślanka i dyrektor Renata Trzos były bardzo dumne z występu dzieci. Była wspaniała zabawa na dmuchawcu, a Kotek Łódzkiej Policji chętnie pozował z nami do zdjęcia. Zaprosiliśmy naszych gości do Przedszkola przy Zaciszu na gorący, smaczny obiad i wspaniałą zabawę. Panie poszczególnych grup przygotowały mnóstwo atrakcji dla dzieci.  Rodzice dzieci z grupy IV zaangażowali się w przygotowanie atrakcji dla gości. Wykonaliśmy wspólnie prace plastyczną zaśpiewaliśmy hymn przedszkolaka a Pani dyrektor zdmuchnęła w imieniu wszystkich dzieci świeczkę na torcie. Wspólne obchody Dnia Przedszkolaka zostały zakończone bardzo słodko.

Przedszkolaki z Sochaczewa w PM Nr 52