Goście z Bukowca w Przedszkolu Miejskim Nr 71 w Łodzi

opublikowane: 23 mar 2014, 16:33 przez Repo Przedszkole   [ zaktualizowane 23 mar 2014, 17:01 ]
    W dniu 20 września 2013 roku uroczyście obchodziliśmy w naszym przedszkolu II Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Już od rana w przedszkolu trwały gorące przygotowania do przyjęcia gości z Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Bukowcu. Po wspólnej zabawie na rynku Manufaktury dzieci z Bukowca z Panią dyrektor Aliną Kmiecik i nauczycielkami zostały zaproszone na pyszny przedszkolny obiad. Goście po obiedzie chętnie zwiedzili nasze wspaniałe przedszkole, a następnie odbyły się zabawy integracyjne. Dzieci chętnie bawiły się też na zamku dmuchanym. Na pamiątkę pobyt w naszym mieście dzieci otrzymały album o Łodzi upominki (breloczki, czapki i worki z logo Dnia Przedszkolaka oraz bransoletki). Dzień ten był dla wszystkich dzieci pełen niezapomnianych emocji i wielkiej radości, a wzajemnym podziękowaniom i uściskom nie było końca. Na pożegnanie Pani dyrektor Alina Kmiecik w podziękowaniu za „ciepłe” przyjęcie wręczyła na ręce Pani dyrektor Elżbiety Przybysz książkę dla przedszkola i jednocześnie zaprosiła nas do swojej szkoły. Wspólnie spędzony czas długo będziemy wspominać.

20 września 2013 w Przedszkolu Miejskim Nr 71