Dzień Przedszkolaka po raz pierwszy w Ostrowi Mazowieckiej

opublikowane: 25 wrz 2013, 05:22 przez Iwona Kawa   [ zaktualizowane 10 lis 2013, 10:29 przez Repo Przedszkole ]
    W dniu 20 września 2013 roku, po raz pierwszy obchodziliśmy w Miejskim Przedszkolu nr 1 Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Już od rana trwały przygotowania. Rodzice pomagali nadmuchiwać baloniki, a wszystkie przedszkolaki przebrały się w kolorowe stroje. Po śniadaniu dziecięcy korowód wyruszył do centrum naszego miasta czyli w okolice pomnika Księżnej Anny Mazowieckiej. Delegacja dzieci wraz z panią Dyrektor Małgorzatą Zalewską udała się do Burmistrza Miasta - pana Władysława Krzyżanowskiego, aby odczytać cel naszego dzisiejszego zgromadzenia. Pan Burmistrz z osobami towarzyszącymi:panią Danutą Janusz - pierwszym zastępca Burmistrza Miasta, panią Beatą Rewkowską - Naczelnik Wydziału Organizacyjnego oraz radną panią Hanną Sasinowską, przywitał dzieci i pracowników naszego przedszkola. Po czym wszyscy przemaszerowaliśmy pod Ratusz, odśpiewaliśmy piosenkę „Dzień Przedszkolaka” a na koniec wypuściliśmy do nieba kolorowe baloniki. Dzieci zostały obdarowane słodkościami i w radosnych nastrojach wyruszyły na spacer po naszym mieście. Był to dzień pełen emocji i radości dla najmłodszych ostrowiaków.

Dzień Przedszkolaka w Ostrowi Mazowieckiej