Dzień Przedszkolaka na "Planecie Zdrowie"...

opublikowane: 10 gru 2014, 23:47 przez Repo Przedszkole   [ zaktualizowane 10 gru 2014, 23:49 ]
    W dniu 19 września w Przedszkolu Niepublicznym "Planeta Zdrowia" w Lubinie odbył się Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, w którym udział wzięły dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Naszą uroczystość rozpoczął występ grupy artystycznej OCELOT.. Młodzi artyści zaprezentowali nam swoje umiejętności akrobatyczne dostarczając przy tym mnóstwo emocji. Po nich na scenie wystąpiła młoda i uzdolniona wokalistka, która zachwyciła widownię grą na pianinie, tańcem oraz śpiewem. Następnie wszystkie dzieci odśpiewały hymn Dnia Przedszkolaka. Następnie wspólnie zatańczyliśmy taniec Macarena, Woogie Boogie oraz Krasnoludek. Podczas uroczystości wykonaliśmy wspólną pracę plastyczną z logo Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Dla wszystkich uczestników przewidziana była słodka niespodzianka i ogromny tort na którym również widniało logo. Uroczystość zakończył wspólny pochód z balonami i transparentem. Ten dzień na długo zostanie w naszej pamięci.
Tekst nadesłała Diana Radziak

Dzień Przedszkolaka na "Planecie Zdrowia"