Dzień Przedszkolaka i "Korek dla Stasia" w Ostrowi Mazowieckiej

opublikowane: 10 gru 2014, 16:38 przez Repo Przedszkole   [ zaktualizowane 10 gru 2014, 16:40 ]
W dniu 19 września 2014, Miejskie Przedszkole Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej obchodziło już po raz drugi Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tym razem zaprosiliśmy do udziału również pozostałe dwa przedszkola. Przygotowywaliśmy się do tego dnia niego cały rok, zbierając plastikowe nakrętki. Dzisiaj, przy pomniku Księżnej Anny Mazowieckiej przedszkolaki układały z nich kolorowe obrazy (herb, serce, kwiaty). Był to pomysł naszej pani Dyrektor Małgorzaty Zalewskiej. Gdy już wszystko było gotowe, delegacje z przedszkoli zaprosiły przedstawicieli władz naszego miasta, na czele z panem Burmistrzem Władysławem Krzyżanowskim. Dzieci wspólnie zaśpiewały Hymn Przedszkolaka, wyrecytowały podziękowanie władzom miasta za wsparcie i docenianie najmłodszych mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej. Na koniec wypuściły do nieba kolorowe balony i odebrały słodkie upominki, które wręczyła pani Burmistrz Danuta Janusz. Wszystkie uzbierane nakrętki zostały przekazane na rzecz Akcji Charytatywnej „Korek dla Stasia"
 Tekst przysłała Alina Pyśk - nauczycielka Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej

Przedszkolaki z Ostrowi Mazowieckiej świętują po raz drugi