Dzieci z Sieradza gościły w Przedszkolu Miejskim Nr 126

opublikowane: 3 lis 2013, 02:23 przez Repo Przedszkole   [ zaktualizowane 10 lis 2013, 10:27 ]
    Przedszkole Miejskie Nr 126 w Łodzi gościło w swoich skromnych progach kolegów i koleżanki z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Sieradzu. Spotkanie rozpoczęte wspólnymi zabawami na rynku Manufaktury w Łodzi było kontynuowane w naszym przedszkolu. Gospodarze przygotowali krótką prezentację artystyczną, zjedliśmy wspólny obiadek, bawilismy się w naszej sali w kacikach zabaw, gralismy w gry ściganki, domino i memory a także rysowaliśmi . Pani dyrektor podarowała wszystkim dzieciom słodkie upominki a dzieciom z Sieradza pamiatkowe znaczki z logo przedszkola, piękne worki z logo Dnia Przedszkolaka, bransoletki, maskotki.
Na zakończenie przkazaliśmy przedszkolakom z Sieradza upominki i pamiatkowy album o naszym przedszkolnym życiu w mieście Łodzi. Goscie wpisali sie do przedszkolnej kroniki i zapraszjac nas do siebie pozegnali się. Miło było goscić dzieci w tak ważnym dniu. Wspólne świetowanie jest bardzo miłe, mamy nadzieję że nasi goscie czuli sie u nas dobrze i będą długo nas wspominać.

Pozdrawiam Magdalena Jan-Ander PM  Nr 126

Przedszkolaki z Sieradza w PM Nr 126